Hakkımızda
Hakkımızda

AC ARGE Endüstriyel Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2017 yılında,  CASSAS Şirketler Topluluğu’nun uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübelerinin devamı niteliğinde, güçlü bir altyapı ile faaliyetlerine başlamıştır. AC, araştırma, geliştirme, endüstriyel tasarım ve üretim faaliyetlerini; teknoloji, bilgi gereksinimi, çağdaş yaklaşım ve estetikle birleştirerek müşterileri için inovatif çözümler üretir. 

AC’nin Ar-Ge ve endüstriyel faaliyetleri geniş bir yelpazede yer alır. Bu kapsamda, şirketimizin esas faaliyet alanı; muhtelif kara, deniz ve hava araçları ile sağlık ve güvenlik araçları, zırh koruması sağlayan araçlar, ticari maksatlı otobüs, kamyon, minibüs, midibüs, panelvan gibi her tür mal ve yolcu nakil araçları ve havalimanı yer hizmetleri araç ve ekipmanlarına ait platform ve sistemler üzerinde yapılan, tasarım, Ar-Ge, üst yapım, üretim, montaj, modernizasyon, modifikasyon, tadilat, bakım onarım işleri ile satış sonrası hizmetlerini kapsar.

AC ARGE Endüstriyel Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş., başarıya odaklı, konusunda uzman, yetenekli, yaratıcı ve çözüm üreten bir ekiple faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurumsal ve profesyonel bir anlayışla yönetilen şirketimiz bünyesinde yer alan Tasarım ve Mühendislik, Ar-Ge, Kalite Kontrol, Lojistik ve Satış Sonrası Hizmetler Departmanlarında makine mühendisleri, elektrik-elektronik mühendisi, otomotiv mühendisi ve mekatronik mühendisi ile teknik personelden oluşan yetkin ve güvenilir bir ekip görev yapmaktadır. Bu kapsamda, bugün itibarıyla sahip olduğumuz “yapmasını bilme yeteneği” (know-how) ile araç üst yapım endüstrinin tüm mühendislik çalışmalarını, tasarımdan üretime yürütebilecek ve aynı zamanda orta ve büyük çaplı projeleri teknik ve mali açıdan yönetebilecek bir kapasiteye sahibiz.

Müşterilerimize sunduğumuz ürünler, ulusal ve uluslararası standart ve düzenlemelerin gerektirdiği kalite, sağlık ve güvenlik mevzuatlarına uygundur. Süreç kontrolü kapsamında test, gözetim, denetim ve belgelendirme konularında da uzman personelimiz ve ilgili kuruluşlar vasıtasıyla ürünlerimizin kalitesini ispatlayan ve öne çıkaran bir anlayış benimsiyoruz.